בניה טבעית – בית נושם

קבוצת בוץ מספקת מזה עשור חומרים טבעיים ואיכותיים לתחום הבניה.

החברה רכשה מיומנות יחודית בביצוע קירות טבעיים על בסיס  סיבי תאית מן הצומח וצברה ניסיון רב במבנים הבנויים סיבי תאית: קש והמפקריט.
שיטת ההמפקריט המבוססת על סיבי צמח ההמפ היא המתקדמת ביותר. לשיטה איכויות מובהקות ויתרונות רבים על פני שיטות הבניה הרווחות בחומרים קונבנציונאליים ולפיכך תופסת תאוצה רבה בעולם.

בוץ מתמחה ביישום חיפויים מינרלים טבעיים על בסיס סיד וחרסית – טייחים שפיתחנו במשך שנים רבות.
הקבוצה לקחה חלק במאות פרוייקטים בישראל בבניה פרטית ובבניה ציבורית בארץ ושמה לה למטרה להמשיך להוביל, לקדם ולחנך בתחום שילוב חומרים טבעיים בבניה בישראל כחלק בלתי נפרד מדרכה.

המומחיות בתחום הטיח והחומרים הטבעיים הנושמים מאפשרת  לנו להציע פתרונות איכותיים התורמים למראה הבית, עיצוב הפנים ואף חדרי המקלחות.

שיפוץ בחומרים טבעיים
חומרים טבעיים ניתנים לשילוב עם חומרי בניה קונבציונליים גם בשיפוץ של מבנה ולא רק בבניה חדשה. ניתן למשל ליישם טיח גמר טבעי הן ע"ג קירות המבנה מבפנים והן מבחוץ.

טיח גמר ע"ס חרסית או סיד משתלבים מצוין עם תשתית צמנטית רגילה, לוחות גבס ולמעשה עם רוב התשתיות הנפוצות כיום בבניה. ניתן ליישם טיח טבעי אף על צבע אקרילי קיים ולהנות מהיתרונות של חומר גמר טבעי בבית ללא צורך לבנות בית חדש. 

קבלת הצעת מחיר

אם אתם מתעניינים בקירות בית טבעיים על בסיס המפקריט אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולרשות המתכנן ביעוץ  והדרכה.
נשמח לעמוד לרשותכם עם אומדן מחיר בשלב התכנון המוקדם  ועם הצעות מחיר מפורטות לאחר הגשת בקשה להיתר וספירת כמויות קירות המעטפת ומחיצות הפנים.
כמו כן ניתן לקבל הצעות מחיר לטיח פנים וחוץ ולאספקת חומרי טיח אדמה וסיד על כל סוגי הקירות.

ככלל כחלק משאיפתנו להנגיש את הבניה בחומרים טבעיים ואת איכויותיה  לקהל הרחב עשינו מאמצים גדולים להשתכלל ולהתייעל על מנת להציע את מוצרינו במחירים תחרותיים עם פערי מחיר מינימליים משיטות בניה אלטרנטיביות נחותות ממנה ולהשיא את הערך ללקוחות הבונים.

פניות בשלב ראשוני של התעניינות:
מענה אנושי להשארת טלפון: 04-6454104
קשרי אדריכלים ולקוחות:
יוסף – מנהל פרוייקטים  052-5242060