המותגים המובילים בעולם הטבעי

כמובילי דרך בתחום חומרי הבניה הטבעיים בישראל, קבוצת בוץ בוחנת מידי שנה עשרות מוצרים חדשים וחדשניים מכל רחבי העולם, מתוכם אנו בוחרים את המתאימים ביותר לשימוש כאן בארץ. השיקולים שלנו מורכבים מהאמינות שאנחנו מייחסים למותג, איכות המוצר אותו אנו מנתחים באמצעות תו התקן של בוץ אדם-אדמה-בית, התאמתו לאקלים שלנו, דרכי היישום, מחיר לצרכן ועוד.

צבעים טבעיים

Auro, גרמניה

יצרנית מוצרי טיח וגמר על בסיס סיד אווירי מובחר מזה 150 שנים

החברה הגרמנית המובילה לצבעים טבעיים המופקים באמצעות פטנט טכנולוגי שהיא פיתחה בשיתוף המשרד להגנת הסביבה הגרמני, ובהשקעה של למעלה ממיליון אירו. הפטנט הוא חומר מקשר צמחי בעל אופי מתחדש, הראשון מסוגו בעולם בשם ,Replebin והוא רכיב הנמצא בכל מוצרי החברה.

הצבעים של Auro  מבוססים על חומרי גלם ומינרלים טבעיים, ופיגמנטים מהאדמה, שרף עצים, פירות הנותנים מגוון מרהיב, באיכות מעולה, ועמידות לאורך זמן. הצבעים של Auro  אינם פולטים VOC ועומדים בתקינה אירופאית מחמירה.

מותג הצבעים AURO נבחר כספק הצבעים הבלעדי של קבוצת בוץ בשל ההבנה המקצועית הייחודית של החברה בחומרים טבעיים כחומרי גלם לתעשיית הצבעים לבית, ובזכות מחויבותם העמוקה לפיתוח מוצרים איכותיים מחומרים טבעיים בלבד וללא עיבוד תעשייתי.

>> להמשך קריאה

טייחים וחומרים לשימור

Tradical - Weber, צרפת

יצרנית מוצרי טיח וגמר על בסיס סיד אווירי מובחר מזה 150 שנים

חברה צרפתית ותיקה, השייכת לענקית החומרים הבינלאומית L’hoist ומייצרת מזה 150 שנים סיד אווירי מובחר היא הראשונה בעולם שפיתחה את חומר מקשר ייעודי להמפקריט. כיום ®BCB-Tradical היא ספקית ההמפקריט המובילה והבולטת בעולם, עם עשרות מחקרים אוניברסיטאיים המאששים את אמינות וטיב המוצרים שלה.

בנוסף להמפקריט,  יש לחברה קו מוצרים לתחום השימור אשר זוכה להכרה ושימוש נרחב באירופה. בין מוצרי החברה ניתן למצוא גם טייחי תשתית וגמר המבוססים על סיד אווירי איכותי ליישום חיצוני, פנימי, ובחדרים רטובים.

קבוצת בוץ בחרה ב- ®BCB-Tradical בשל תרומתה הנדירה לתחום הבניה הטבעית, ולהיותה בעלת מומחיות ומקצועיות ברמה שאין שני לה בעולם, בדרגת אומנות ממש.  מנכ”ל החברה מחזיק בשני דוקטורטים בכימיה ובפיסיקה והוא מוביל את החברה מתוך חזון לשלב ידע, מקצועיות והבנה עמוקה בחומרי גלם מובחרים ושיטות יישום מסורתיות, עם תהליכי ייצור ובקרה מתקדמים. לקבוצת בוץ ו ®BCB-Tradical  שת״פ רב שנים המבוסס בין היתר על אמון, ושיתוף ידע הדדי.

>> להמשך קריאה

חומרי בניה אקולוגיים

Fermacell - James Hardie

יצרן מוביל בינ"ל של חומרי בניה באיכות עילית בראייה אקולוגית

Fermacell  הינה חברה גרמנית וותיקה בתחום הבניה אשר יצרה עוד בשנת 1970 לוח מהפכני לבניה Fermacell Gypsum Plasterboard העשוי מחומרים טבעיים וממוחזרים ומחוזק בסיבי צלולוזה (תאית).

המוצר ביסס את מעמדה של FERMACELL כיצרנית אירופאית מובילה בענף הבניה וסלל את דרכה להצלחה עולמית. ב-2018 החברה התאחדה עם ענקית חומרי הבניה האוסטרלית James Hardie.

כיום Fermacell  מציעה קשת שלמה של מוצרים אקולוגיים מתקדמים לתחום הבניה הקלה כמו לוחות לפנים ולחוץ, חומרי תשתית וגמר אקולוגיים ומינרליים ומגוון מוצרים משלימים – וכל זאת באיכות ללא פשרות.

>> להמשך קריאה

ברוכים הבאים לאתר החדש של בוץ. אנו עדיין עובדים על כמה דברים אז עמכם הסליחה אם לא הכל מושלם עדיין