בית פרטי, רתמים

פנים וחוץ: טיח מינרלי טבעי

צילום: נמרוד לוי

אדריכל: צהלה סופר

חלונות: vertex

אודות הפרויקט

“הכי כיף להכנס הביתה אחרי יום שלא היינו בו והחלונות היו סגורים ומרגישים שוב את הריח הראשוני הזה של הטיח – ריח טבעי שמזכיר לי את ההתחלה כשרק נכנסנו. הריח הזה כל כך נעים וכל פעם מרגש אותנו מחדש.

מה שנחמד זה שלא רק אנחנו מרגישים את זה – כל מי שנכנס אלינו הביתה אומר ישר – וואו, יש פה משהו מיוחד. יש פה איכות אחרת, תחושה אחרת. והם לא תמיד מצליחים להבין שזה פשוט ממש החומר ממנו בנינו את הבית, שהוא אחר.

כשהתחלנו לבנות את הבית ישבתי יחד עם האדריכלית וחשבנו על כיוונים ופתחים – איפה יהיו החלונות ומה יהיה הגובה וכו׳, וכשהגענו לנושא החומרים בהתחלה הרצון היה לבנות בעצמנו את הבסיס של הבית מקש. אבל לבנות לבד זה דבר מורכב שלוקח זמן, וזה גם למצוא אנשים שיבואו לעזור לנו, אז התחלתי לחפש אלטרנטיבה, לנסות ולמצוא חומרים טבעיים שאפשר לבנות איתם גם עם קבלנים קונבנציונלים.

ככה הגעתי לחברת ״בוץ״. יוסף מבוץ ישב בהתחלה עם מנהל הפרויקט שלנו כדי ללמוד ממנו על הפרוייקט ולדעת לתת לנו את החומרים הכי נכונים לנו. אחר כך הוא גם הגיע אלינו עד הבית – ואנחנו גרים די רחוק, ברתמים דרומית לבאר שבע – יוסף הגיע אלינו הביתה לראות את הבית וללמוד אותו, ואז גם ללמד את הטייח שלנו איך להשתמש בחומר. גם אחרי שהיתה בעיה הוא הגיע שוב ושוב ללמד, להסביר ולראות איפה הדקויות ומה צריך לתקן. זה שירות וליווי מדהים, ברור לי שאם הייתי לוקחת חברה אחרת, בטח חברה גדולה של חומרים קונבנציונאלים זה לא היה אותו דבר. זה היה מקסים. בעולם הבניה לא מובן מאליו למצוא אנשים שבאמת רוצים לתת שירות טוב ולא רק למכור לנו את החומרים ו׳תסתדרו׳. גם עכשיו אחרי שנה כשיש תיקונים לעשות אז יוסף איתנו ומלווה אותנו בתהליך.״

אנחנו מאוד שמחים על הבחירה שלנו, יחד עם האדריכלות הייחודית והחלונות של הבית יצרנו זרימה שממזגת את את הבית באופן טבעי.״

מוצרים שיושמו בפרויקט

טיח אדמה TEVEL 

גוון:  ממשית 01

טיח סיד פרימיום ALMA 200

 

טיח סיד פרימיום DÉCOR

 

ברוכים הבאים לאתר החדש של בוץ. אנו עדיין עובדים על כמה דברים אז עמכם הסליחה אם לא הכל מושלם עדיין